راهکار مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری

در این صفحه جزئیات مشاوره‌ی مالی و سرمایه‌گذاری آمده است.

 

در صورتی که درخواست مشاوره‌ی عمومی  (مدل کسب و کار، رشد، تبلیغات، بازاریابی و …) دارید، مطالب این صفحه برای شما مفیدتر خواهد بود.


نکته‌ی مهم:‌ در حال حاضر به دلیل اشتغال در یک شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه، از پذیرش درخواست‌های مربوط به مشاوره مالی و همچنین جذب سرمایه بجز در موارد بسیار خاص معذورم. با این وجود اگر فکر می‌کنید در حوزه‌هایی غیر از فینتک ممکن است یکی از آن موارد بسیار خاص باشید، پس از مطالعه‌ی ادامه‌ی مطلب به روش ذکر شده در آن ایمیل ارسال کنید.


در مشاوره‌ی مالی و سرمایه‌گذاری:

 

چند مورد مهم درباره‌ی مشاوره‌ی مالی و سرمایه‌گذاری:
۱٫ راهکار مشاوره‌ی مالی و سرمایه‌گذاری، یک موضوع فنی است؛ به این معنا که در جلسات این مشاوره، درباره‌ی
– چگونگی جذب سرمایه
– روش پرزنت (پیچ) به سرمایه‌گذار
– معرفی سرمایه‌گذاران بالقوه
صحبت نمی‌کنیم. در جلسات مشاوره‌ی مالی و سرمایه‌گذاری، حساب و کتاب‌های مالی شما را بررسی و برای سرمایه‌گذاران مناسب‌سازی می‌کنیم.

 

۲٫ با توجه به تخصصی بودن موضوع مشاوره‌ی مالی و سرمایه‌گذاری، این نوع از مشاوره بر خلاف مشاوره‌ی عمومی جلسه‌ی رایگان نخواهد داشت. روش کار در جلسات مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری، به این شرح است:
– ایمیل درخواست جلسه‌ی معارفه، از طرف شما به آدرس m.zargarpour در جیمیل ارسال می‌شود.
– در پاسخ به این ایمیل، فهرستی از برخی مواردی که باید از قبل توسط شما آماده شود، به شما ارسال خواهد شد.
– پس از آماده‌سازی این موارد و ارسال مجدد آن توسط شما، از طریق ایمیل یک جلسه‌ی معارفه تنظیم می‌شود.
– در جلسه‌ی معارفه بر روی دو مورد مهم یعنی چشم‌انداز و هزینه‌ی انجام کار توافق می‌کنیم و بر اساس این توافق، جلسات بعدی را تنظیم خواهیم کرد.

 

۳٫ بدون برگزاری جلسه‌ی معارفه، هیچ تخمینی در مورد زمان و هزینه‌ی نهایی مشاوره نمی‌توانم ارائه بدهم. ولی اگر همه‌ی اطلاعات توسط شما آماده شده و صرفاً قرار به کنترل و «امضا»ی آن باشد، حق مشاوره از ۵۰۰ هزار تومان شروع خواهد شد.

 

۴٫ منظور از «امضا»ی محاسبات شما، نامه‌ای است که منِ مشاور به‌صورت مکتوب جهت تأیید محاسبات به شما تحویل می‌دهم. این کار به این معنی است که پس از بررسی و نهایی سازی محاسبات، «صحت محاسبات بر اساس داده‌های دریافتی» تأیید می‌شود.

 

۵٫ در موارد دیگر و بسته به درخواست شما، بررسی داده‌ها هم انجام شده و با استفاده از آنها محاسبات توسط من یا زیرنظر من انجام خواهد شد. حق مشاوره‌ی این کار بسته به حجم فعالیت مورد نیاز تعیین خواهد شد.

 

۶٫ نکته‌ی بسیار بسیار مهم: پس از انجام محاسبات، هیچ تضمینی در مورد قبول یا عدم قبول آن توسط سرمایه‌گذار وجود ندارد؛ مثلاً سرمایه‌گذار ممکن است در صحت داده‌های شما تشکیک کرده و سایر محاسبات را هم بر اساس آن مردود اعلام کند. همچنین این محاسبات به معنی پایه‌ای برای ارزش‌گذاری استارتاپ شما نیست و هر سرمایه‌گذاری روش خاص خود برای ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها را دارد.

 

 ۷٫ در ازای حق مشاوره‌، استارتاپ به چه ارزشی دست پیدا می‌کند؟
– بررسی صورت‌های مالی
– کشف اشکال‌های موجود در پارامترهای مالی
– به دست آوردن مبنایی برای بروز رسانی محاسبات آتی
– استفاده از برند شخصی من به‌عنوان مشاوری که محاسبات شما را تأیید کرده است

 

 در صورت داشتن پرسش در مورد این شرایط یا تمایل به رزرو زمان مشاوره، به m.zargarpour در جیمیل ایمیل بزنید.